Lokalne władze partyjne

PO:

Nowe władze – zarząd partii w mieście od listopada 2013:

Grzegorz Nowakowski jako przewodniczący powiatu grodzkiego
Artur Lipiński jako wiceprzewodniczący
Michał Krawczyk jako sekretarz
Zbigniew Wawrzyńczak jako skarbnik
Wojciech Krakowski
Artur Andrzejewski
Krzysztof Łątka
Iwona Szymczak
Mirosław Czerniak
Dariusz Bogusz
Piotr Górski
oraz z urzędu Krzysztof Żuk.

Zarząd Regionu Lubelskiego:

Włodzimierz Karpiński – Przewodniczący Regionu Lubelskiego PO RP
Wojciech Wilk – Sekretarz
Wojciech Krakowski – Skarbnik
Stanisław Żmijan – Wiceprzewodniczący
Grzegorz Nowakowski – Wiceprzewodniczący
Mariusz Grad – Wiceprzewodniczący

Członkowie z wyboru:

Joanna Mucha – Członek Zarządu
Magdalena Gąsior-Marek – Członek Zarządu
Grzegorz Raniewicz – Członek Zarządu
Grzegorz Nowakowski – Członek Zarządu
Krzysztof Bojarski – Członek Zarządu
Krzysztof Tymoszuk – Członek Zarządu
Jerzy Wrzesień – Członek Zarządu
Waldemar Białowąs – Członek Zarządu
Ireneusz Godzisz – Członek Zarządu
Włodzimierz Grabowski – Członek Zarządu
Zdzisław Chmielarz – Członek Zarządu
Elżbieta Jurak – Członek Zarządu
Jan Srebrny – Członek Zarządu

Członkowie „z klucza”

Krzysztof Grabczuk – Wicemarszałek Województwa
Zofia Woźnica – Przewodnicząca Klubu Radnych PO RP w Sejmiku Województwa

Czytaj całość: Lublin: Ostateczny skład Zarządu Regionu Lubelskiego PO RP – Lublin

Stan do września 2013:

Zarząd Powiatu PO w Lublinie na dzień dzisiejszy nie ma przewodniczącego (był nim Jacek Sobczak) ani wiceprzewodniczących (byli nimi Henryka Strojnowska, Andrzej Biszek i Wojciech Krakowski). Ostali się w nim Jacek Świestowski (sekretarz), Beata Stepaniuk (skarbnik) oraz członkowie: Jacek Bednarczyk, Magdalena Gąsior-Marek, Jerzy Kulińskim, Tomasz Piasecki, Stanisław Podgórski, Andrzej Skórski, Krzysztof Wójcicki oraz Krzysztof Żuk.

Koła PO (stan na wrzesień 2013):

Bronowice – Stepaniuk (przewodnicząca), Jerzy Szubzda

Centrum – Zbigniew Jurkowski (przew.), Agnieszka Smreczyńska-Gąbka (wice), Marek Wasilenko (wice), Adam Podkowa, Iwona Mitrut, Mateusz Abratkiewicz (członkowie zarządu)

Czechów – Artur Lipiński (przew.), Radosław Osiak (wice), Katarzyna Stępnik (sekretarz), Anna Świetlicka, Wojciech Krakowski, Piotr Zygan, Michał Krawczyk

Czuby Północ – Mateusz Zaczyński (przew.), Łukasz Mazur (sekretarz), Dariusz Siek, Bartosz Skórski, Jakub Iwanowski, Piotr Dudyńczuk, Joanna Cholewa, Bartosz Litwin, Marcin Kłapec

Kalinowszczyzna-Tatary – Maciej Kulka (przew.), Marcin Kowalewski (wice), Michał Kawka (wice), Włodzimierz Arciszewski (wice), Piotr Szaruga, Rafał Lis

Młodzi Demokraci – Jan Srebrny (przew.), Andrzej Skórski (wice), Aleksandra Bogusz (sekratarz), Magdalena Majcher, Marek Jóźwiak, Paweł Błażewicz

Południe – Jarosław Sieradzki (przew.), Leszek Daniewski (wice), Bożena Leszczyńska-Gorzelak (wice), Jarosław Daniewski, Michał Polaczuk, Anna Dobrowolska, Jolanta Mordarska

Węglin – Jacek Bednarczyk (przew.), Robert Kowalczyk, Marcin Przychodzeń, Anna Wałach, Katarzyna Kłos, Dariusz Boruch, Andrzej Gajak, Jan Madejek, Jarosław Pakuła

Śródmieście – Strojnowska (przewodnicząca), Wójcicki (wiceprzew.), Elżbieta Śniadecka-Mandryk (sekratarz), Marzena Jodłowska

Śródmieście 3 – Mieczysław Olech (przew.), Anna Łysakowska (wice), Bartłomiej Szczepiński (wice), Maciej Szczuka (wice), Katarzyna Lakutowicz-Frąk, Małgorzata Szczepińska, Elżbieta Bojanowska, Wojciech Bartłomiejczyk

Akademickie – Henryk Łucjan (przew.), Marian Panasiewicz (wice), Maciej Bałtowski (wice), Paweł Markiewicz, Marcin Marczuk, Adam Wasilewski, Andrzej Lulek, Norbert Wojciechowski

na podstawie strony internetowej lubelski.platforma.org

PiS:

Przewodniczący – Grzegorz Czelej
Sekretarz – Sylwester Tułajew (Czechów-Sławinek-Sławin)
Skarbnik – Helena Pietraszkiewicz (Śródmieście-Bronowice)
Zdzisław Drozd (Rury LSM-Konstantynów)
Tomasz Miszczuk (Czuby-Węglin)
Eugeniusz Bielak (Kalinowszczyzna-Tatary)
Tomasz Pitucha (Dziesiąta-Wrotków)
Dariusz Jezior
Małgorzata Suchanowska

Ruch Palikota:

Zarząd
Przewodniczący – Paweł Wajrak
Wiceprzewodnicząca – Monika Wac (b. radna SLD i SDPL)
Sekretarz – Katarzyna Jędrzejowska (studenta prawa i politologii)
Skarbnik – Krzysztof Najda (student politologii)
Członek – Adrian Stępniak

SLD:

Zarząd
Przewodniczący – Stanisław Kieroński
Sekretarz – Helena Grudzińska
Członek – Konrad Jędrzejowski

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Prezes – Andrzej Bieńko

do partii należą też radni: Piotr Kowalczyk i Zbigniew Targoński

Solidarna Polska:

Pełnomocnik w Lublinie – Grzegorz Siemiński (zastępca prezydenta miasta)

do partii należą też radni: Mariusz Banach, Elżbieta Dados

Inne partie:

Polska Jest Najważniejsza – Zbigniew Wojciechowski

Prawica Rzeczypospolitej – Marcin Chrapowicki

Kongres Nowej Prawicy – Konrad Szewczyk

Nasz Dom Polska Samoobrona – Bogusław Warchulski
Reklamy
  1. http://solidarnapolskalubelskie.pl/?cat=5

    Pełnomocnikiem Solidarnej Polski w Lublinie od dawna nie jest Grzegorz Siemiński, który opuścił Solidarną Polskę.

    Solidarną Polskę kilka miesięcy temu opuścili też radni Wspólnego Lublina: Mariusz Banach i Elżbieta Dados. Partia nie zgodziła się na popieranie Prezydenta Żuka. Solidarna Polska nigdy nie była w koalicji z PO. Działania w/w radnych w Radzie Miasta są ich prywatną inicjatywą.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: